– Ferdig-barer og sportsdrikk blir det nok av på ritt

U6-vinneren fyller på med egenproduserte barer på langtur og spiser pærer på intervalløktene.

Sist oppdatert: 25. juli 2018 kl 07.55
SELVGJORT ER VELGJORT: Kjetil Johansen Amundrud har med seg hjemmelagde barer på langtur, til stor glede for lagkameratene.
SELVGJORT ER VELGJORT: Kjetil Johansen Amundrud har med seg hjemmelagde barer på langtur, til stor glede for lagkameratene.
Lesetid: 3 minutter

Kjetil Johansen Amundrud fra Asker CK vant det svenske etapperittet U6 i forrige uke. Nå er det ritthelga til Uno X Development Team i månedsskiftet august-september som er neste høydepunkt. 

– Siden mye av sesongen allerede er unnagjort er hovedmålet å få til en formtopp til Uno-X Development Weekend i slutten av august/begynnelsen av september. Jeg håper det ikke er noen aldersgrense for deltagelse der med tanke på Uno-X Development Teams fokus på U23, sier 39-åringen, som heller vil sykle aktive Norgescupklasser en mastercup. 

Allerede abonnent?  
Bestill abonnement og få tilgang til artikkelen.

Alle abonnement gir full tilgang til hele vårt digitale univers. Det inkluderer Landevei,

Terrengsykkel, UTE, Klatring, Fri Flyt og Jeger sine nettsider og e-magasin.

12 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
8 utgaver av Fri Flyt Magasin
99,-
per
måned
3 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
2 utgaver av Fri Flyt Magasin
119,-
per
måned
1 måned
Digital tilgang til 6 nettsider
Papirutgaver av Fri Flyt
139,-
per
måned

Abonnementet fornyes automatisk etter bindingstiden. Si opp når du vil, men senest før perioden utløper.

Landevei.no er best på sykler, sykkelkultur og sykkelopplevelser. Landevei.no er et univers fylt av lidenskap og lidelse for serpentinsvinger, brostein, sidevind og god kaffe. Er du syklist, vil du forstå. 

Les mer om våre abonnement

Har du spørsmål?

Vi svarer raskt på mail.

 

Relaterte artikler

 

Landevei.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Knut Andreas Lone | Journalist: Henrik Alpers |

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen